ashliecrosslandx | e-blogi.pl
Blog ashliecrosslandx
Zasada działania generatorów ozonu 2015-02-13

Istnieją dwa główne modele generatorów ozonu w powietrzu, jakie będą naprawdę wymazywać nieznośny zapach. Są to ultrafioletowe (UV) i corona absolutorium (CD) generatory ozonu. Istnieją podobieństwa między nimi, ale mają parę ważnych sprzeczności, które są ważne dla potencjalnych klientów. Generatory ozonu UV tworzoną się w górnych warstwach atmosfery. Gdy powietrze przechodzi przez lampę UV, cząsteczki tlenu porcjują się na pojedyncze atomy tlenu. Pojedyncze atomy wypatrują swojej równowagi przez połączenie z pozostałymi cząsteczkami tlenu do uzupełniania ozonu. Generator ozonu UV jest niezmiernie czynny w tworzeniu ozonu i oczyszczania powietrza. Eliminuje zapach, zabija bakterie i grzyby. UV jest dodatkowo skuteczny w odstraszaniu przędziorków oraz odmiennych patogenów w powietrzu, jakie są w stanie hamować rozwój ewentualnie szkodzić roślinom. Corona Absolutorium to generatory ozonu takie jak Air Maid. Te generatory ozonu kreują pole elektryczne. Kiedy suche powietrze przechodzi przez korony, cząsteczki tlenu rozdzielają się na oddzielne atomy. Absolutorium Corona to generatory ozonu występujące w trzech rozmaitych jednostkach. Generatory wyższej częstotliwości są w wyższym stopniu produktywne.Potencjalni nabywcy powinni zdawać sobie sprawę z trzech rzeczy. Powietrze musi być suche, mniej niżeli 10% wilgotności by wyładowania koronowe były efektywne. Przekonaj się, że obszar, w jakim stoją jest wolny od wody. 90% dynamiczności elektrycznej wykorzystywanej do otrzymywania ozonu również generuje ciepło, dlatego powinno się podjąć etapy w celu usunięcia nadmiaru ciepła. Wyładowania koronowe stanowią kwas azotowy, jaki jest nadzwyczaj żrący. Kiedy już zdecydujemy się na kupno generatora powietrza powinno się zwrócić uwagę, który działa efektywnie w przeróżnych środowiskach i nie oczekuje zbyt wiele konserwacji. Wilgoć nie oddziałuje na moc generatorów UV, co jest potężną wartością.Zobacz tę stronę : www.koronaozon.pl


Wyciąganie zanieczyszczeń ze ścieków i odzyskiwanie pozostałych cennych produktów 2015-02-13

Wyciąganie zanieczyszczeń ze ścieków i odzyskiwanie różnych wartościowych produktów do powtórnego zastosowania to specjalność naszej firmy. Prezentujemy się jako jeden z prowadzących dostawców rozstrzygnięć dla ścieków przy użyciu ozonowania. Specjalizujemy się w oczyszczaniu flor roslinnych.
Rafinerie, pojazdy osobowe, farmaceutyka, hotele i ośrodki to również sektor naszych działań. Nasz sukces w historii minionych latek mówi za naszą firmę. Firma przeprowadza globalne operacje w ponad 42 państwach na całej planecie. Znani jesteśmy z oczyszczania wody industrialnej w ciągu minionych czterech dekad. Pionierem w tej dziedzinie jest bez wątpienia nasza firma. Nasza pozycja została osiągnięta poprzez cierpliwość, trwałe badania i rozwój.


Ozon: mój blog 2015-02-11

Jako posiadacz basenu muszę dbać o zapewnienie należytego utrzymania higieny oraz konserwacji basenu. By cieszyć się niezliczoną przyjemnością i uciechą, musisz upewnić się, że basen to w zasadzie czystość wody i odkażenie, co następnie wymaga instalacji najsolidniejszej jakości. Mam tu na względzie filtry basenowe. Filtry, które są do kupienia w wielu rozmiarach i konfiguracjach zaworowych. Oferują wysoką wydajność przepływu inieduże koszty utrzymania. Dostępne we wszystkich rodzajach i taki filtr może być instalowany w basenach rozmaitych typów i miarach. Wkłady filtracyjne wyposażone w tkaninę filtracyjną, która skutecznie powstrzymuje brud i pył. Filtry piaskowe skonstruowane są z tkaniny z włókna szklanego dla zapewnienia wytrzymałości i odporności. Dodatkowo, zrównoważony przepływ wody przez złoże piasku umożliwia wydajność filtra. Filtr zapewnia nam również łatwą instalację ze względu na zawodowe wykończenie.


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]